Chat GPT

Taalmodelleren met AI


ChatGPT

Ik ben altijd erg enthousiast over nieuwe technologieën, zoals bijvoorbeeld ChatGPT. Ik vind het geweldig om te zien hoe deze technologieën zich steeds verder ontwikkelen en duik altijd graag in de mogelijkheden van nieuwe technologieën om te kijken wat ze mij kunnen bieden en hoe ik dit kan inzetten.

En dan is daar eindelijk de update van Google Bard genaamd Gemini, een nieuw groot taalmodel chatbot ontwikkeld door Google AI. Het is vergelijkbaar met ChatGPT en is getraind om mensachtige tekst genereren als antwoord op een breed scala aan prompts en vragen, interessant niet?.

Ik ben erg enthousiast in ieder geval en wil meer te weten komen over Gemini en hoe het kan worden gebruikt. Eens kijken of dit net zo een krachtig hulpmiddel kan zijn als Chatgpt en voor een verscheidenheid aan doeleinden ingezet kan worden zoals educatie, klantenservice en creatief schrijven etc.

Ik ben ook benieuwd om te zien hoe Gemini zich verhoudt tot ChatGPT, een goed bestede zondagmiddag als zeg ik het zelf 😀

#zondagbesteding #innovatie #technologie #educateyourself